En büyük 10 kripto para – 27 Şubat (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 27 Şubat (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 27 Şubat 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 38.980 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.2 azalarak %41.8 seviyesine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 9 milyar dolar artarak 739 milyar dolar seviyelerine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 28 milyar dolar artarak 1 trilyon 768 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Geçtiğimiz günlerden Opensea ismi kullanılarak bir ‘phishing‘ saldırısı gerçekleşmiş ve bazı NFT koleksiyonları ve Ethereum varlıklarını kaybeden yatırımcılar olmuştu. Bu yatırımcılardan birisi Opensea platformuna dava açtı.
  • Solana (SOL), NFT pazarındaki hakimiyetini arttırmak ve daha fazla insana ulaşmak için New York‘ta NFT otomatını hizmete sundu.
  • İspanya merkezli spor gazetesi Marca, FC Barcelona‘nın göğüs sponsorluğu için Spotify‘dan daha fazla ücret ödeyen bir kripto para şirketinin olduğunu ancak Barcelona’nın etiklik endişesiyle bu teklifi reddettiğini açıkladı. Yapılan teklifin 79.4 milyon dolar olduğu açıklandı.
  • Dünyanın en popüler internet tarayıcılarından olan Opera, kripto para piyasasının en güncel konularından olan Web3 entegrasyonu için DeversiFi ile anlaşma sağladı.
  • ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, 2021 yılının dördüncü çeyrek raporunu yayınladı. Bu rapora göre borsanın 2.5 milyar dolar gelir elde ettiği ve 11.4 milyon aktif kullanıcıya ulaşıldığı açıklandı.
  • Elon Musk tweet’leriyle ciddi bir popülariteye ulaşan Dogecoin‘in kurucu ortağı Billy Markus, memecoin’ler hakkında açıklamalarda bulundu ve memecoin’leri Ponzi’ye benzetti.
  • 2018 yılında kapanan BitConnect (BCC) isimli kripto para şirketine dair ‘Ponzi’ iddiaları yer alıyordu. 2.4 milyar dolarlık bir büyüklüğe kadar ulaşan BitConnect şirketinin kurucusu hakkında soruşturma başlatıldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir