En büyük 10 kripto para – 24 Temmuz

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 24 Temmuz

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 24 Temmuz 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 22.535 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.5 azalarak %41.5 seviyesine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 26 milyar dolar artarak 430 milyar dolar seviyelerine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 75 milyar dolar artarak 1 trilyon 38 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

 • Binance geçtiğimiz günlerde İspanya’daki faaliyetlerini resmileştiren adımları atmıştı. Bu hafta ise ceza ile karşı karşıya kaldı. Hollanda Merkez Bankası, Binance’e faaliyetlerini kayıtsız bir şekilde sürdürdüğü için 3.35 milyon dolarlık ceza kesti.
 • Move to earn projeleri arasında en popülerlerinden olan STEPN, 2022 yılının ikinci çeyrek raporunu açıkladı. Bu rapora göre şirket nisan ve haziran ayları arasında 122.5 milyon dolar kâr elde etti.
 • Geçtiğimiz hafta iflas başvurunda bulunan Three Arrows Capital şirketinin kurucusu şirkete 5 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Bu hamleyle birlikte kurucu da alacaklılar arasına girmiş oldu.
 • Huobi, taraftar token’lara gösterilen ilgi sebebiyle 4 taraftar token’ı listeleme kararı aldı. PSG, ATM, OG ve JUV Huobi Fan Token Zone’da listelendi.
 • TechCrunch kaynağına konuşan kaynağa göre Gemini borsası çalışanlarının yüzde 7‘sine tekabül eden 60’dan fazla çalışanını işten çıkardı.
 • Premint isimli NFT platformu siber saldırıya maruz kaldı ve 320 NFT çalındı. Mağduriyetin boyutu ise yaklaşık 400 bin dolar olarak açıklandı.
 • Tesla, 2022 yılının ikinci çeyrek raporunu açıkladı. Bu rapora göre sahip olunan Bitcoin’lerin yüzde 75‘i satıldı. Ortalama 25 bin dolar fiyatla satılan Bitcoin’lerin satışından 936 milyon dolar gelir elde edildi.
 • Bitcoin yatırımcıları arasında en fazla Bitcoin’e sahip olan 3. cüzdan, en büyük borsalar arasında yer alan Coinbase’e 132.881 Bitcoin transferi gerçekleştirdi. Cüzdanın 2019 yılından bu yana 207 bin Bitcoin satın aldığı biliniyor. Bu denli büyük bir transferin sebebi de merak konusu oldu. Bu büyük transferin ardından 29.235 Bitcoin de borsaya gönderildi.
 • Kripto para piyasası kötü piyasa koşullarını sebep göstererek işgücünün yüzde 25’ini işten çıkardı. Toplamda 150 kişinin işine son verildi.
 • Three Arrows Capital (3AC) şirketinin kurucularına bir süredir ulaşılamıyordu. Ancak kurucu ortaklar Su Zhu ve Kyle Davies, sonunda Bloomberg’e konuştu. Bu açıklamalarında LUNA CEO’su Do Kwon ile yakın arkadaş olduklarını ifade eden ikili, aralarındaki güven sebebiyle muhtemelen problemleri göremediklerini söyledi.
 • Bitget, Boston Consulting Group (BCG) ve Foresight Ventures tarafından ortak gerçekleştirilen araştırmaya göre 2030 yılında toplamda 1 milyar kişinin kripto para yatırımcısı olacağı belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir