En büyük 10 kripto para – 23 Nisan

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 23 Nisan

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 23 Nisan 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 27.642 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.3 azalarak %45.8 seviyelerine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 52 milyar dolar azalarak 534 milyar dolar seviyesine geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 101 milyar dolar azalarak 1 trilyon 169 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • ABD Kongre üyesi Warren Davidson, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Gary Gensler‘ın görevden alınması için bir yasa tasarısı hazırlayacağını duyurdu.
  • DeFi projesi Hundred Finance, siber saldırıya maruz kaldı. Optimism Katman-2 ölçeklendirme ağında yaşanan bir güvenlik açığı sebebiyle yaklaşık 7 milyon dolarlık bir kayıp yaşandı.
  • Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan ABD merkezli Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, bir an evvel kripto para piyasasına düzenleme gelmesi gerektiğini ifade etti.
  • Kripto para piyasasındaki doları temsil eden USDT isimli sabit fiyatlı kripto paranın TL’ye olan karşılığı 21 TL’yi aştı.
  • Onbilerce kişinin mağdur olmasına sebep olan Thodex borsasının kurucusu Arnavutluk’a sığınmıştı. Fatih Özer‘in Türkiye’ye iade edildiği açıklandı.
  • Bitcoin yatırımcıları beklenmedik dönemlerde ilginç transferlerle gündeme gelmeye devam ediyor. Cüzdanında 279 Bitcoin (yaklaşık 7.6 milyon dolar) bulunan bir Bitcoin yatırımcısı, 10 yıllık sessizliğin ardından Bitcoin’lerini üç farklı adrese transfer etti.
  • Coinbase CEO’su Brian Armstrong, yaptığı açıklamada SEC kuruluşunun ABD’ye tarifsiz zarar verdiğini ifade ederek SEC Başkanı Gary Gensler‘i de eleştirdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir