En büyük 10 kripto para – 23 Ekim

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 23 Ekim

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 23 Ekim 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 19.135 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.1 azalarak %39.9 seviyelerine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 2 milyar dolar artarak 368 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 6 milyar dolar artarak 922 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

 • Bank of America‘nın yaptığı son araştırmada ABD’li 2142 yaş arasındaki yatırımcıların kripto paralara büyük ilgi gösterdiği detayı dikkatleri çekti. Geleneksel yatırım yöntemlerine ile para kazanmayı imkansız gören bu yaş aralığının yüzde 75‘i kripto paralara yatırım yapmayı planlıyor.
 • Real Sociedad (RSO) token, Sevilla token ön satışları düzenlendi.
 • Udinese token ön satış tarihi açıklandı!
 • DeFi projeleri siber saldırıya maruz kalmaya devam ediyor. Siber saldırgan Moola Market‘tan teminat aldığı kripto para ile MOO fiyatını manipüle etmeyi başardı. Saldırı sonucunda 8.4 milyon dolarlık bir kayıp meydana geldi.
 • Dünyanın en büyük yapım şirketlerinden olan Warner Bros, Warner Bros NFT isimli Twitter hesabından Web3 girişimini duyurdu ve Web3 deneyimini sunan bir video yayınladı.
 • Finder Research tarafından yapılan araştırmaya göre Bitcoin’in 2025 yılında 80 bin dolar, 2030 yılında ise 270 bin dolar seviyelerine yükselebilir.
 • Polkadot CEO’su Gavin Wood istifa etti.
 • Dogecoin denince akla gelen ilk isim olan Elon Musk, piyasalardaki yükselişin yaşanacağı dönem hakkında tarih verdi. Musk’a göre 2024 yılının baharında durgunluk bitecek ve sonra yükselişe başlayacak. Musk açıklamasında bunun şahsi düşüncesi olduğunu da belirtti.
 • Olympos DAO iyi niyetli hacker (beyaz şapkalı hacker) tarafından bir saldırıya uğradı. 30 bin OHM (yaklaşık 300 bin dolar) çalan hacker, kısa bir süre sonra fonu iade etti.
 • Terra şirketinde çalışan ve ismini açıklamayan ‘FatMan‘ olarak bilinen bir muhbir, LUNA CEO’su Do Kwon hakkında yeni iddialarda bulundu. Bu iddialarında Do Kwon’un sorumsuz olduğunu ve tam sorumlu davranmayarak çöküşte payı olduğunu belirtti.
 • Taraftar token’ların piyasa değeri 353 milyon dolara geriledi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir