En büyük 10 kripto para – 18 Eylül (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 18 Eylül (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 18 Eylül 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 20.060 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.3 artarak %39.4 seviyesine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 29 milyar dolar azalarak 384 milyar dolar seviyesine geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 83 milyar dolar azalarak 974 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Sabit fiyatlı kripto paralar arasında en çok kullanılanı olan Tether (USDT), yeni bir ağ desteği daha açıkladı. 11 farklı ağ üzerinde kullanılabilen USDT, artık Near Protocol ağında da faaliyet gösterecek.
  • Her ne kadar piyasa koşulları pek iyi olmasa da Solana NFT’leri piyasanın aksine yükselişe geçmeye başladı. Solana NFT’leri son 1 hafta içerisinde 1 milyondan fazla işlem sayısına ulaştı.
  • Kanada Başbakanı Justin Trudeau, kripto paralarla ilgili bir açıklama yaptı ve kripto paralara karşı olduğunu olduğunu göstermiş oldu.
  • LUNA‘nın çöküşüyle birlikte tüm gözlerin üzerine çevrildiği CEO Do Kwon için tutuklama kararı verildi ve pasaportuna el konulacağı açıklandı.
  • Belki de bugüne kadar ki en büyük yanılgılardan biri ise ”Ethereum Merge ile birlikte işlem ücretleri de düşecek” fikriydi. Ethereum Vakfı konu ile ilgili bir açıklama yaptı ve Merge ile birlikte Ethereum işlem ücretlerinin düşmeyeceğini ifade etti:Birleşme, ağ kapasitesinin genişletilmesi değil, fikir birliği mekanizmasının bir değişikliğidir ve daha düşük gaz ücretleri ile sonuçlanmayacaktır.
  • BitMEX kurucu ortağı ve eski CEO’su Arthur Hayes, Ethereum Merge sonrası ile ilgili bir açıklamada bulundu. Bu açıklamada Ethereum’daki sistem değişiminin boğayı getirebileceğini söyledi.
  • Avrupa Merkez Bankası tarafından geliştirilen Dijital Euro‘nun test aşaması için 5 farklı şirketle anlaşma sağlandı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir