En büyük 10 kripto para – 17 Nisan (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 17 Nisan (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 17 Nisan 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 40.450 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.2 azalarak %40.8 seviyesine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 41 milyar dolar azalarak768 milyar dolar seviyelerine geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 91 milyar dolar azalarak 1 trilyon 882 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • LUNA isimli kripto paranın şirketi Terra, bu hafta içerisinde iki defa Bitcoin satın aldı. 6.500 Bitcoin satın alan şirket bu alımla birlikte şirketin sahip olduğu Bitcoin sayısı da 42.397‘ye yükseltti.
  • ‘Cenaze taşırken dans eden adamlar’ videosu NFT olarak satışa sunuldu. Birçok teklif alan NFT, 327 Ethereum (yaklaşık 1 milyon dolar) karşılığında satıldı.
  • Shiba Inu (SHIB) bir süredir Robinhood platformunda listelenmesini bekleniyordu. Watcher.Guru tarafından yapılan açıklama ile Shiba Inu projesinin Robinhood’da listelendiği açıklandı.
  • Paris Blockchain Haftası Zirvesi’nde konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, Station F ile iş birliğine gidildiğini ve Fransa’nın Avrupa’daki kripto para piyasasının merkezi olmaya çok uygun olduğunu ifade etti.
  • Shiba Inu (SHIB) Metaverse arazilerinin satışını başlattı.
  • Bitcoin madencilerinin Çin’in baskıları ardından tercih ettikleri ülkeler arasında yer alan Kazakistan, yeni adımlar atmaya hazırlanıyor. Bitcoin madencilerinin Kazakistan’daki ödedikleri vergileri arttırmak isteyen Kazakistan hükümeti, vergilendirme birimini Bitcoin olarak değiştirmek istiyor.
  • El Salvador’da süren terör olaylarına Binance CEO’sundan destek açıklaması geldi. Changpeng Zhao, El Salvador vatandaşları için alım başlattıklarını ve 7 kişiyi işe aldıklarını açıkladı. Yıl sonuna kadar birkaç yüz kişiyi işe almayı planladıklarını ifade etti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.