En büyük 10 kripto para – 16 Nisan (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 16 Nisan (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 16 Nisan 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 30.289 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.2 azalarak %46.1 seviyelerine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 41 milyar dolar artarak 586 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 92 milyar dolar artarak 1 trilyon 270 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Bu hafta içerisinde Aptos (APT), 50 milyon dolar değerindeki APT’lerin kilidini açtı. Bu kilit açma işlemi planlanan takvime uygun şekilde gerçekleştirildi.
  • Binance, 676.74 milyon dolar değerinde 2 milyon 20 bin 132 adet BNB yakım işlemi gerçekleştirdi. Yapılan bu BNB yakma işleminin fiyata doğrudan etki etmesi bekleniyor.
  • Bitrue borsasının sıcak cüzdanlarına yöneltilen saldırıda 24.4 milyon dolar değerinde kripto para çalındı. Bitrue resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada olayın tespit edildiği ve gerekli araştırmaların yapıldığı ifade edildi.
  • SUI resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile SUI airdrop’u düzenlenmeyecek. SUI, bir airdrop yerine ön satış gerçekleştirileceğini açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir