En büyük 10 kripto para – 15 Ocak (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 15 Ocak (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 15 Ocak 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 20.709 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %1.5 artarak %41.1 seviyelerine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 72 milyar dolar artarak 398 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 148 milyar dolar artarak 972 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Kripto para piyasasındaki en popüler kuruculardan olan Charles Hoskinson, hastane açacağını ve ödeme olarak da ADA’nın kabul edileceğini duyurdu. Önümüzdeki ay hastanenin açılacağını açıklayan Hoskinson, takipçilerinden gelen ”ADA ile ödeme yapılabilecek mi?” sorusunda ”Evet” yanıtını verdi.
  • 2 yılı aşkın süredir beklenen FLR airdrop dağıtımı nihayet yapıldı.
  • Huobi borsası yakında bir ayrılık yaşayabilir. News1’in haberine göre Huobi Kore Başkanı Cho Kook-bong, Huobi Kore’nin tüm hisselerini satın alarak yolları ayırmak istiyor.
  • Nijerya Merkez Bankası, yayınladığı raporlara yenisini ekledi. Nijerya Ödeme Sistemi Vizyonu 2025 isimli raporda sabit fiyatlı kripto paraların ve ICO’ların (kripto paraların ön satışları) düzenlenmesi ile ilgili detaylar yer alıyor.
  • FTX ile Miami Heat arasındaki anlaşmayla birlikte Miami Heat tarafından kullanılan basketbol salonunun ismi FTX Arena olarak değiştirilmişti. 19 yıllık olacak olan anlaşma Florida Mahkemesi tarafından iptal edildi.
  • Crypto com borsasının kurucusu ve CEO’su Kris Marszalek resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Marszalek bu açıklamasında piyasa koşullarını sebep göstererek çalışanlarının yüzde 20’si ile yollarını ayıracaklarını duyurdu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir