En büyük 10 kripto para – 14 Kasım (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 14 Kasım (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 14 Kasım 2021)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 63.990 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.8 artarak %43.2’e yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki 38 milyar dolar artarak 1 trilyon 211 milyar dolar seviyelerine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 37 milyar dolar artarak 2 trilyon 803 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap sitesinin verilerinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Geçtiğimiz günlerde EOS Vakfı kurucusu Yves La Rose, EOS geliştirici şirketi Block.one’ı eleştirmişti. EOS için hiçbir şey yapmadıklarını ve yapıyormuş gibi göründükleri ifade eden La Rose, bugün sürpriz bir olayla karşılaştı. Block.one şirketi EOS’u eski günlerine döndürmek için Helios ile anlaşma sağlandı.Yaklaşık olarak 217 milyon dolara tekabül eden 45 milyon adet EOS‘u Helios‘a gönderen Block.one, EOS’u eski günlerine döndürme konusunda ciddi hamleler yapmaya başladı.
  • Taraftar token’ların piyasa değeri 523 milyon doları aştı. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.
  • Kripto para piyasası 3 trilyon dolara koşuyor.
  • CITY token Binance’de listelendi.
  • Adı manipülasyonlar ile sık sık duyurulan Dogecoin bu defa ciddi bir şekilde uzaya gidecek. Olayın tüm detaylarını sizlere parça parça aktaracağız. Unizen isimli kripto para şirketi Geometric Energy Consumption (GEC) ile anlaştı. Bu anlaşmasının sonucunda CubeSat isimli bir uydunun Ay’ın yörüngesine gönderilmesi hedefleniyor.
  • Glassnode verilerine göre borsalardaki mevcut Bitcoin miktarının yüzde 12‘sinin borsalarda olduğu açıklandı.
  • Yapı Kredi bankasının sunmuş olduğu kredi kartı Worldcard’ın marka yüzü olan Vadaa, NFT olarak karşımıza çıktı. OpenSea platformuna eklenen ve orada satışa sunulan NFT’ler, büyük ilgi gördü.
  • Pew Research Center, ABD’de 10 bin kişinin katıldığı bir araştırma yaptı. Bu araştırma sonucunda ABD’lilerin yüzde 86’sının kripto paraları en az 1 kere duyduğu açıklandı. Ancak bu katılımcıların yalnızca yüzde 16‘sının kripto para yatırımının olduğu ortaya çıktı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir