En büyük 10 kripto para – 12 Mart (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 12 Mart (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 12 Mart 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 20.582 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.3 azalarak %41.8 seviyelerine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 35 milyar dolar azalarak 397 milyar dolar seviyesine geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 78 milyar dolar azalarak 949 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • En popüler ve hacimli swap borsalarından olan Pancakeswap, kendi token’ı olan CAKE’in yakımını duyurdu. 27 milyon dolar değerinde CAKE yakıldı.
  • Kripto paraları düzenlemek isteyen ülkelerden olan Avustralya, yaptığı açıklamalar sonucunda yatırımcıların çekildiğini görünce düzenlemeyi erteleme kararı aldı.
  • FED Başkanı Jerome Powell, bugün yaptığı açıklamalarında kripto paralardan da bahsetti. Bu açıklamasında kripto paraları izlediklerini belirtti.
  • Merkeziyetsiz Finans olarak dilimize çevrilen DeFi platformları siber saldırılara karşı büyük bir zaafiyet gösteriyor. Tender.fi platformuna geçtiğimiz haftalarda bir saldırı düzenlenmiş ve 1.6 milyon dolar değerinde kripto para çalınmıştı. Saldırıyı düzenleyen hacker fonları iade etti.
  • Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi, Matchday isimli Web3 projesine tohum yatırım yaptı.
  • Mt Gox geri ödeme tarihi ertelendi. Mt Gox, başvuru süresini 6 Nisan olarak açıkladı. Ödeme yapılacak tarih ise 30 Eylül’den 31 Ekim’e ertelendi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir