En büyük 10 kripto para – 1 Ocak

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 1 Ocak

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 1 Ocak 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 16.565 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.1 artarak %40.1 seviyelerine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 6 milyar dolar azalarak 318 milyar dolar seviyesine geriledi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 16 milyar dolar azalarak 795 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Bitcoin madencilik şirketi Argo Blockchain, Helios tesisindeki Bitcoin madencilik cihazlarını Galaxy Digital‘e satacağını açıkladı.
  • MicroStrategy Bitcoin satın almaya devam ediyor. Uzun bir süredir Bitcoin satın almayan şirket, 2.500 Bitcoin daha satın aldı.
  • Yaptığı Bitcoin alımlarıyla dikkatleri çeken ve 132.500 Bitcoin‘e sahip olan MicroStrategy yakında Bitcoin Lightning Network hizmeti sunacak. Bitcoin Lightning Network, çok kısa sürede ve çok uygun fiyatla Bitcoin transferi yapma imkanı veriyor.
  • Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından geliştirilen Dijital Türk Lirası ilk defa bir ödemede kullanıldı. Dijital Türk Lirası ağı üzerinde gerçekleşen işlem bir dönemin başlangıcı anlamına geliyor.,
  • Huobi, geçtiğimiz günlerde Pi listelemesi yaptı. Birçok Pi Network kullanıcısı bu listelemeyi görünce heyecanlanmaya başladı. Ancak Huobi’nin listelemesini yaptığı Pi ile Pi Network arasında bir ilişkinin olmadığı ortaya çıktı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir