Emre Aydın Ethereum hakkında tweet attı

 Emre Aydın Ethereum hakkında tweet attı

Ünlü sanatçı Emre Aydın kripto paralara olan ilgisiyle biliniyor. Twitter üzerinden kripto paralara yönelik attığı tweetlerle dikkatleri çeken Aydın, dün Ethereum hakkında tweet attı.

Emre Aydın Ethereum Hakkında Tweet Attı

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in ardından en büyük ikinci kripto para olan Ethereum, 428 dolar fiyatıyla alıcı buluyor. Son 1 ayda yaptığı çıkışlarla dikkatleri çeken Ethereum uzmanlara göre yükseliş trendini hala tamamlamadı.

Ünlü sanatçı Emre Aydın‘da kripto paralar ile attığı tweetlerle kripto para yatırımcılarının dikkatlerini çekiyor. Son olarak yükseliş trendinde olan Ethereum hakkında Emre Aydın’ın attığı tweet:

Aktif Ethereum Cüzdan Sayısı Artıyor

Glassnode tarafından paylaşılan verilere göre içerisinde 0.1 Ethereum bulunan cüzdan sayısı 3.232.167‘ye ulaştı. 2020 yılına kadar cüzdan sayılarındaki artış stabil bir hale gelmişti. Ancak 2020 yılının ikinci çeyreğinden itibaren Ethereum cüzdanlarından ciddi bir artış gözlendi.

2018 yılının Mart ayında cüzdan sayısı 2 milyon 750 bindi. 2.5 yılda cüzdan sayısı yaklaşık olarak 500 bin adet artarak bugünkü seviyesine geldi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir