eFootball PES 2021 fragmanı yayınlandı

eFootball PES 2021 fragmanı yayınlandı

eFootball PES 2021 fragmanı yayınlandı

ABONE OL 

KONAMI şirketi bu yıl yeni bir oyun yerine güncelleme olarak getireceği eFootball PES 2021 oyunu için bir tanıtım videosu yayınladı. Futbol tarihinin en ikonik anlarının gösterildiği tanıtım videosunda güncellemenin ne zaman sunacağı da ortaya çıkmış oldu.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=sbYv94pAOoI&feature=emb_logo

Yayınlanan videonun sonunda ortaya çıkıyor ki güncelleme 15 Eylül tarihinde yayınlanacak. Sezon güncellemesi olarak sunulacak oyunun eFootball PES 2020 oyununa nasıl entegre edeceği bilinmiyor ancak bir yama olarak dağıtılma ihtimali bulunuyor. Detayları hep beraber 15 Eylül’de göreceğiz.

PES 2021 için şok karar! eFootball PES 2021 çıkmayacak

Konomi tekrardan satışların artması için PES 2020’yi eFootball PES 2020 adıyla yayınladı. Bu sayede E-Spor camiasını hedef aldı. Ama bu hamlesi bir başarı getirmedi.

Geçtiğimiz günlerde Konami PES 2021’i Microsoft Store’da satışa sundu. Ancak yapılacak şey oyunu piyasaya sürmek değil, PES 2020’yi güncellemek olacak. Bunun yanında bu karar sadece PC ve eski konsollar için alındı. Yani PlayStation 5 ve Xbox Series X için gelebilir. Tabii bu tarz bir açıklama daha yapılmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir