eFootball PES 2021 çıkış tarihi ortaya çıktı

eFootball PES 2021 çıkış tarihi ortaya çıktı

eFootball PES 2021 çıkış tarihi ortaya çıktı

ABONE OL 

Yılın merakla beklenen oyunlarından biri olan ve büyük geliştirmeler beklenen eFootball PES 2021 çıkış tarihi ortaya çıktı.

Dünyanın en popüler 2 futbol oyunu serisinden biri olan Pro Evolution Soccer serisinini yeni oyunu için çıkış tarihi bir süredir araştırılıyordu. Her sene genelde Eylül ayında çıkış yapan oyun serisinin bu yıl da kullanıcılarını şaşırtmadığını söylememiz gerekir.

PES 2021

Ayrıca yeni oyunla beraber geçen senenin oyunu PES 2020 için bir sezon güncellemesinin de yayınlanacağı söylentiler arasında. Bu bilgilerin kaynağı ise Avustralya’da oyun, film ve yayımları sınıflara ayıran Avustralya Sınıflandırma Kurulu’nun resmi web sitesi olarak biliniyor. Web sitesinde bir de yeni oyunun çıkış tarihi görünüyor.

eFootball PES 2021 çıkış tarihi

Avustralya Sınıflandırma Kurulu ve birçok web sitesi tarafından eFootball PES 2021 oyunun 15 Eylül 2020 tarihinde çıkış yapacağı belirtiliyor. Az önce de bahsettiğimiz gibi KONAMI’nin önceki oyunları da Eylül ayında yayınlaması, PES 2020’nin 10 Eylül tarihinde çıkması bu iddianın doğru olma ihtimalini güçlendiriyor.

FIFA 2021 çıkış tarihi

ABD merkezli ve FIFA serisinin sahibi Electronic Arts. (EA Sports) yayınladığı bilgilerde FIFA 2021 için 9 Ekim tarihinde çıkış yapacağını açıklamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir