Seri üretime hazır dünyanın ilk ekran altı kameralı telefonu

   Seri üretime hazır dünyanın ilk ekran altı kameralı telefonu

  Seri üretime hazır dünyanın ilk ekran altı kameralı telefonu karşımızda. Gerçekten tam ekran bir akıllı telefon ekranına duyulan ihtiyaç, endüstriyi yenilikler bulmaya zorluyor.

  Dünyanın İlk Ekran Altı Kameralı Telefonu

  Başlangıçta çerçeveler inceldi, sonra çentik tasarımı iPhone X ile beraber geldi. Ayrıca çentik küçüldü, daha sonra son delikli kamera tasarımından önce su damlası tasarımı yapıldı. Tüm bu çözümlerin bir amacı vardı. Daha kapsamlı bir ekran elde etmek. 

  Bu teknolojiye sahip şirket Çinli üretici Visionox oldu. Raporlara göre,  çözüm en iyi görüntü efekti ve ekran şeffaflığı dengesini sağlıyor. Bu ekran paneli yeni sürüş devreleri ve piksel yapıları ile birlikte geliyor. 

  Göreceğimiz Şey Ne?

  dünyanın ilk ekran altı kameralı telefonu

  Göreceğimiz Şey Ne? Sorusunun cevabı yukarıda bulunan fotoğraf bu teknoloji ile birlikte kamera kapalı iken kameranın üstünde bulunan cam ekran görevi görecek. Kamerayı açtığımız anda ise cam şeffaflaşacak ve altında bulunan kamera ortaya çıkacak.

  Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Resmi Tanıtım Tarihi Belli Oldu

  Samsung‘un amiral gemisi akıllı telefon serisi Galaxy Note‘un yeni üyelerinin tanıtım tarihi belli oldu. Resmi olarak belli olan tarihte çevrim içi şekilde düzenlenecek etkinlikle tanıtılacak.

  Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Note 20 serisi 5 Ağustos tarihinde çevrim içi bir etkinlikle tanıtılacak. Korona virüsten önce planlanan tanıtıma göre virüs olmasaydı etkinlik New York‘ta düzenlenecekti. Ancak tüm akıllı telefon üreticilerinde olduğu gibi yeni akıllı telefonlar çevrim içi tanıtılacak.

  Samsung Galaxy Note 20 Serisi

  Samsung Galaxy Note 20 Ultra Yanlışlıkla Paylaşılmıştı

  Samsung Ukrayna, geçtiğimiz gün Samsung Galaxy Note 20 Ultra‘yı yanlışlıkla paylaştı. Rus Youtuber Techno Harry tarafından fark edilen görüntüler, Samsung Galaxy Note 8 sayfasının alt kısmında fark edildi.

  Galaxy Note 20 Ultra‘nın Mistik Bronz ismi verilen renge sahip olduğu, arka kısmında üçlü kamera yerleşimine sahip olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Tıpkı diğer Note serisi telefonlar gibi S Pen ile birlikte kutusundan çıkacağı da bu görseller ile kesinleşmiş oldu.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir