Dünyanın en büyük Huawei mağazası açıldı

   Dünyanın en büyük Huawei mağazası açıldı

  Nisan ayında Samsung’u geçerek dünyanın en çok satılan telefon markası olan Huawei dünyanın en büyük Huawei mağazası olarak Şangay‘da açıldı.

  Şangay’ın Nanjing bölgesine, 5.000 metrekarelik bir alana kurulan mağaza, 1935 yılında İngiliz emlakçı tarafından inşa edilen Hardon Art Deco tarzı Nanjing Binası’na kuruldu.

  Yalnızca teknoloji mağazası olmayan mağaza, aynı zamanda bir akıllı yaşam merkezi olarak tasarlandı. 24 Haziran’da kapılarını açan mağaza aynı zamanda şirketin en büyük amiral gemisi mağazası olarak karşımıza çıkıyor.

  Özel bir Huawei mağazası olacak

  Huawei Tüketici Elektroniği Grubu CMO’su Herman Zhu, “Şangay şehir yönetiminin ilgili birimleriyle yakın iletişim içinde çalıştık. Binanın orijinal tasarımına kesinlikle müdahale etmeden, sunduğu orijinal dokuyu yeniden ürettik. Burada tüketicilerimiz için önemli bir sosyal birliktelik alanı yarattık.” açıklamasını yaptı.

  “5G ve yapay zeka teknolojileri, kesintisiz bir dijital yaşamı mümkün kılıyor. Bunu kelimelerle anlatmak her zaman kolay değil, bu nedenle tüketicilerimizi yapay zeka odaklı bir yaşam tarzının konforunu ilk elden deneyimlemeleri için, amiral gemisi mağazamıza davet ediyoruz”

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir