DragonEx borsası kapanıyor mu?

dragonex

DragonEx borsası kapanıyor mu?

ABONE OL 

DragonEx isimli kripto para borsası OKEx skandalından bir hayli etkilendi. OKEx borsasındaki kripto para çekimlerinin durması sebebiyle DragonEx kullanıcıları toplu bir şekilde yatırımlarını çekmeye başladı. Bu ise büyük bir problem haline geldi.

DragonEx Kapanıyor Mu?

OKEx skandalının ardından yatırımcılar kripto para borsalarına daha temkinli yaklaşmaya başladı. Çekme işlemlerinin durdurulmasıyla birlikte mağdur olan birçok OKEx kullanıcısının ardından DragonEx isimli kripto para borsası da ciddi bir şekilde etkilendi.

DragonEx borsasına da tıpkı OKEx borsasında olduğu gibi güvenlik güçleri tarafından yapılabilecek herhangi bir yaptırım ihtimali yatırımlarına zarar vermesinden ve yatırımlarını çekememe korkusu sebebiyle çekim işlemlerini gerçekleştiren DragonEx kullanıcıları borsanın kapanmasına bile sebep olabilir.

Toplu çekimler sebebiyle çekim işlemlerini askıya alan DragonEx, 2 Kasım’a kadar yeniden yapılanmayı başarırsa borsa faaliyetlerine devam edecek ancak başaramazsa faaliyetlerin sona ermesine kesin gözüyle bakılıyor.

OKEx Para Çekme İşlemleri Durdurulmuştu!

Kripto para borsalarının para çekme departmanının yöneticisi olduğu belirtilen çalışan, kamusal bir güvenlik şirketi ile iş birliği halinde olduğunu belirten OKEx, çalışan ile bağlarımızı kopardık açıklaması yaptı.

Bu olayın kullanıcıları olumsuz etkilememesi için kripto para çekim işlemlerini durduran OKEx, yatırımcıların varlıklarının güvende olduğunu belirtti. Hacim olarak dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olan OKEx CEO’su Jay Hao, Çin mikroblog sitesi Weibo üzerinden yaptığı açıklamada iş birliği yapan özel anahtar yöneticisinin kişisel problemler sebebiyle böyle bir olay yaşanmasına sebep olduğunu belirtti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.