Dogecoin logosu Twitter’dan kaldırıldı! Dogecoin fiyatı düşüşte

Dogecoin fiyatı neden artıyor

Dogecoin logosu Twitter’dan kaldırıldı! Dogecoin fiyatı düşüşte

ABONE OL 

Elon Musk tarafından satın alınan Twitter, geçtiğimiz günlerde logosunu kaldırıp Dogecoin logosu eklemişti. Bu hamle ile birlikte Dogecoin fiyatı yüzde 30’dan fazla artış göstermişti. Logo yeniden değiştirildi ve Dogecoin değer kaybı yaşamaya başladı.

Dogecoin Logosu Twitter’dan Kaldırıldı

Twitter, Dogecoin logosunu geçtiğimiz günlerde kendi logosunun yerine eklemişti. Bu hamlede sonra Dogecoin fiyatı yüzde 30’u aşkın yükselerek 0.105 dolar seviyelerine gelmişti. Ancak bu seviyelerde tutunamamıştı.

Twitter, Dogecoin logosunu kaldırarak kendi logosunu ekledi. Bu adımıyla birlikte Dogecoin fiyatı 0.082 dolar seviyelerine geriledi.

Twitter Kripto Para Cüzdan Projesini Askıya Almıştı

Dogecoin, özellikle Elon Musk’ın açıklamalarına hızlıca tepki veriyor ve birçok analist bunu manipülasyon olarak değerlendiriyor. Geçtiğimiz günlerde Elon Musk, üzerinde Twitter tişörtü olan köpek fotoğrafı paylaşmış ve Dogecoin fiyatı artmıştı.

Yakın zamanda ise Twitter açıklaması sebebiyle Dogecoin fiyatında düşüş yaşandı. Twitter kripto para cüzdan projesinin durdurulduğunu açıkladı. Bu açıklamanın ardından Dogecoin fiyatı yüzde 10‘luk bir düşüş yaşadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir