Dogecoin kurucusu: Kripto paraların sonu gelsin

Dogecoin kurucusu

Dogecoin kurucusu: Kripto paraların sonu gelsin

ABONE OL 

Dogecoin‘in kurucularından olan Jackson Palmer, yaptığı açıklama ile kripto paraların sonunun gelmesi gerektiğini ifade etti ancak hiç de öyle olmayacağını söyledi.

Dogecoin Kurucusundan Ses Getirecek Açıklama

Dogecoin‘in kurucularından olan Jackson Palmer, katıldığı bir Podcast yayınında kripto paralar hakkında birtakım açıklama yaptı. Kripto paralara olan sert tavrını biraz daha sertleştiren Palmer, kripto paraların sonunun gelmesini istediğini ancak zengin insanların kripto paralara yöneldiğini söyledi:

Kripto paraların sonu gelsin. Daha fazla insan hiçbir şey yapmadan para kazanmaktan başka bir şey yapmıyor. Bu bir nevi berbat bir şey.Fakat son altı ayda gitgide artan bir şekilde sürekli bir azim gördüm. Büyük paraları olan bu büyük insanların işin içine girdiğini görüyorsunuz ve bu, işlerin yavaşlamadığı anlamına geliyor.

Dogecoin kurucusu
Dogecoin kurucusu: Kripto paraların sonu gelsin

Dogecoin Kurucusu Billy Markus: Memecoin’ler Hızlı Kâr için Üretildi

Dogecoin’in kurucu ortaklarından olan Billy Markus, diğer memecoin’ler hakkında açıklamada bulunmuştu. Kripto para piyasasında hızlı bir şekilde gelir elde etmek isteyen yatırımcıların olması ve hızlı bir şekilde para kazanmak istemeleri memecoin üreticilerinin ekmeğine yağ sürüyor.

Billy Markus da bu konuda açıklamada bulunmuş ve memecoin’lerin hızlı para kazanmak isteyen yatırımcıların sırtından zengin olmak için üretildiklerini ifade etmişti. Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla fikirlerini ifade eden Markus, memecoin’lerin yatırımcılarına oldukça komik vaatlerde bulunduğu da söylemişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir