Disney Plus Nusret ile anlaştı

Disney Plus Nusret ile anlaştı

Disney Plus Nusret ile anlaştı

ABONE OL 

Son zamanlarda anlaştığı Türk isimlerle dikkat çeken Disney Plus Nusret adımı ile şaşırttı. Yapılan anlaşmaya göre Disney Plus ekranlarında Nusret Gökçe belgeseli yayınlanacak. İşte detaylar:

Disney Plus Nusret İle Anlaştı

Sosyal medyada başlatılan salt bae akımı ile fenomen olan ve dünyanın en ünlü restoran zincirlerinden biri haline gelen Nusr-et‘in dünya geneline yayılmasıyla büyük bir üne kavuşan Nusret Gökçe, Disney Plus ile anlaştı.

Yapılan anlaşma detayları ise şöyle; Nusret’in hayatı yarı belgesel yarı film tarzı bir yapım olacak, ismi açıklanmasa da yönetmen koltuğunda ABD’li ünlü bir yönetmen oturacak. Detaylar şimdilik bu kadar ancak yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Disney Plus Nusret ile anlaştı

Organize İşler Dizisinin Yayıncısı Belli Oldu

Dizide Cem Yılmaz, Russel Crowe ve Andy Garcia gibi ünlü aktörlerin de yer alacağı açıklanırken yayıncı platform için Yılmaz Erdoğan’ın Disney Plus ile anlaştığı bildirildi.

Disney Plus ülkemize hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Şahan Gökbakar, Kenan İmirzalıoğlu gibi isimlerle anlaştığı açıklanan platformun Türkiye ayağını Cenk Soner ve Mehmet İçağasıoğlu yönetiyor. Önemli isimlerin yer alacağı projelere ise sevilen ve merakla beklenen bir yapım eklendi. Yılmaz Erdoğan’ın sevilen projesi Organize İşler dizi uyarlamasıyla karşımıza çıkmak için Disney Plus ile anlaştı.

Cem Yılmaz’ın Netflix ile anlaşıp Erşan Kuneri karakterinin dizi projesinin sonuna gelirken Gülse Birsel‘in de bir internet platformuna dizi projesi hazırladığı biliniyor. Yılmaz Erdoğan’dan gelen bu haberle birlikte önümüzdeki dönemde çok güzel işlerle karşılaşacağımız kesin gibi görünüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir