Black Panther Wakanda Forever çıkış tarihi

Black Panther Wakanda Forever çıkış tarihi

Black Panther Wakanda Forever çıkış tarihi

ABONE OL 

Hem çekim zamanında yaşanan aksilikler hem de bir türlü netleşmeyen vizyon tarihi gibi sıkıntıların ardından nihayet Black Panther Wakanda Forever çıkış tarihi açıklandı.

Black Panther Wakanda Forevet Çıkış Tarihi

Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen filmlerinden biri olan yeni Black Panther yakında vizyona girmeye hazırlanıyor.

Başrol karakteri Chadwick Boseman‘ın kolon kanseri nedeniyle hayatını kaybetmesiyle sarsılan ekip, ardından birçok aksaklık yaşamıştı. Planlanan vizyon tarihi Temmuz 2021 olan film bir türlü seyircinin karşısına çıkmamıştı. Başrolün vefatının ardından karakteri kadın olarak değiştiren, başrole Letitia Wright‘ı yerleştiren Marvel, filmin 11 Kasım 2022 tarihinde vizyona gireceğini açıkladı.

Black Panther Wakanda Forever çıkış tarihi

Marvel Sinematik Evreni 4. Evre Filmlerinin Çıkış Tarihleri

  • Doctor Strange 2: 6 Mayıs
  • Thor 4: 8 Temmuz
  • Black Panther 2: 11 Kasım

2022 yılında çıkacak filmler şimdilik bunlar. Captain Marvel 2, Ant-Man 3, Guardians of the Galaxy 3 filmlerinin 2023 yılında çıkacağı açıklandı. Disney ayrıca 2023 ve 2024 yıllarında çıkacak dört adet film olduğunu söyledi ancak isimlerini söylemedi. Olası beşinci aşama filmlerinin Fantastic Four, Deadpool 3, Blade, Captain America ve X-Men filmleri olacağı tahmin ediliyor.

Henüz filmlerin belli olmadığı ama ortaya çıkan tarihler ise şunlar: 7 Ekim 2022, 17 Şubat 2023, 5 Mayıs 2023, 28 Temmuz 2023, 3 Kasım 2023. Bir aksilik veya bir erteleme olmadığı sürece filmlerin bu tarihlerde yayınlanacağı düşünülüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir