Disney NFT ve Metaverse uzmanı arıyor!

Disney NFT

Disney NFT ve Metaverse uzmanı arıyor!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük yapım şirketlerinden olan Disney, kripto para piyasasının NFT ve Metaverse konularına hakim uzman arayışına çıktığı ortaya çıktı.

Disney NFT ve Metaverse Uzmanı Danışman İlanı Yayınladı

Disney, özellikle Web 3.0, NFT ve Metaverse alanına yönelik yatırım yapmayı planıyor. NFT ve Metaverse konusunda uzman bir hukuk danışmanı arayan Disney, ilanı da internet sitesinde paylaştı.

Disney’in büyüyen kripto para piyasası ve kripto para ürünlerine yönelik bu ilgisi uzmanlara göre Disney yeni bir ürünle karşımıza çıkacak. İlanda yer alan iş özetinde, kripto para, Blockchain, NFT, Metaverse ve DeFi konularında uzman bir hukuk danışmanı ile çalışılmak isteniyor.

Dünya devi şirketlerin bu alanlara yönelmesi için kripto para piyasası için uzun vadede olumlu gelişmeler olarak kabul ediliyor. Sektörün daha fazla büyümesi ve böylesine büyük aktörlerin de sektöre dahil olmasının beraberinde yeni yatırımcıları da getireceğine inanılıyor.

Disney NFT ve Metaverse uzmanı arıyor!

Disney, Polygon ile Anlaşmıştı

Polygon, dünya devi şirketler arasında yer alan Disney ile iş birliği yaptı. Disney’in yakında kurmaya hazırlandığı şirketleri için Web3 alanında uzman bir şirket aradığı ve daha sonradan bu konuda Polygon ile iş birliği yapıldığı açıklanmıştı.

Disney’in Metaverse, Arttırılmış Sanal Gerçeklik, Yapay Zeka ve NFT konusundaki yeni girişimlerinde Polygon şirketiyle iş birliği yapılacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir