Dev iddia: iPhone SE 3 Hindistan’da satışa sunulacak

iPhone SE 3

Dev iddia: iPhone SE 3 Hindistan’da satışa sunulacak

ABONE OL 

Apple kullanıcıları tarafından merakla beklenen iPhone SE 3 modeline dair yeni bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre Apple, iPhone SE 3 modelini test amacıyla gönderdi ve bu modeli Hindistan pazarı için duyuracağı ifade edildi.

iPhone SE 3 Geliyor!

Bugüne kadar iPhone SE 3 modeline dair birçok sızıntı ortaya atıldı. Kimisi tasarımı kimisi de fiyatla alakalı olanlar bu sızıntıların belki de en ciddisi ortaya atıldı. Bu iddiaya göre Apple, iPhone SE 3 modelini test amacıyla Hindistan’a gönderdi. Testlerin sonlanmasıyla birlikte bu modelin Hindistan pazarına özel olarak duyurulacağı iddia edildi.

Bilindiği gibi Apple, ülkelere özel lansman düzenlemiyor. Ancak iPhone SE 3 modeliyle ilgili bir ilki gerçekleştireceği iddia ediliyor. Ayrıca iPhone SE 3 modeliyle birlikte yeni iPad modelinin de duyurulacağı gelen iddialar arasında yer alıyor.

iPhone SE 3 modelinin gücünü A15 Bionic çipinden alması ve 5G desteği barındırmasına kesin gözüyle bakılıyor.

iPhone SE

Apple Metaverse için Kolları Sıvadı

Apple tarafından yapılan son açıklamalara göre şirketin aylık 785 milyon aktif üyesi bulunuyor. Bu üyeler Apple Music, iCloud ve diğer hizmetlerden faydalanıyor. Ayrıca son 1 yılda üye sayısının 165 milyon arttığı ifade edildi.

Raporun detaylarının paylaşılmasının ardından açıklamalarda bulunan Tim Cook, kendisine yöneltilen Metaverse sorusuna cevap verdi. Apple’ın bir inovasyon şirketi olduğunu belirten Cook, hali hazırda App Store‘da 14 binden fazla AR uygulamasının yer aldığını da açıklamasında ifade etti. Ayrıca Apple’ın Metaverse alanını büyük bir potansiyel olarak gördüğü ve bu konuda yatırımların yapıldığı da yine Tim Cook tarafından açıklandı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.