DeFi yatırımcısı 200 dolarını 250 bin dolara yükseltti

 DeFi yatırımcısı 200 dolarını 250 bin dolara yükseltti

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) projeleri son 1 aydır büyük ilgi görüyor. Bu ilgi kendisiyle birlikte yatırımı da getiriyor. DeFi’nin total yatırımı geçtiğimiz günlerde 9 milyar dolara kadar ulaşmıştı. DeFi projeleri popülerliğini korurken bir yatırımcı 200 dolar yatırım yaptığı SYFI isimli DeFi projesinde bir açık yakalayarak yatırımını 250 bin dolara yükseltti.

DeFi Yatırımcısı Açığı Değerlendirdi ve 250 Bin Dolar Sahibi Oldu

DeFi yatırımcısı kısa sürede yatırımını 1250’ye katladı ve 250 bin dolara ulaştı. SYFI isimli DeFi projesine yatırım yapan yatırımcı, 3 Eylül‘de düzenlenen SYFI rebase olayından farkında olmadan faydalandı. Rebase olayı arzı düzenlemek için gerçekleştiriyor.

Bu olay sonrasında elindeki SYFI token’ları işlem gördüğü UniSwap‘ta 250 bin doları gördü. Yatırımcı da bu fiyatı görünce satış emri verdi sahip olduğu SYFI token’ları sattı ve 250 bin dolar bakiyeye sahip oldu.

Olay sonrasında açıklama yapan yatırımcı projeye zarar vermek istemediğini belirtti. Şansının yaver gittiğini belirten yatırımcı bu açık sayesinde 200 dolarını 250 bin dolara yükseltti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir