DeFi hacmi yeniden 12 milyar dolara ulaştı

 DeFi hacmi yeniden 12 milyar dolara ulaştı

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) her ne kadar popülerliğini kaybetmiş gibi görünse de yatırımcıların gözdelerinden olmaya devam ediyor. DeFi token’lardaki kilitli bakiye yeniden 12 milyar dolara ulaştı.

DeFi Hacmi Düşmüyor!

Bitcoin‘in yükselişe geçmesi ve 15 bin dolar seviyelerinde seyretmesi DeFi token’ları unutturmuş gibi görünse de işin aslı öyle görünmüyor. DeFi token’lar hala birçok yatırımcı tarafından merakla bekleniyor. Birçok altcoin yatırımcısının varlıklarını satıp Bitcoin almasıyla birlikte büyük düşüş yaşayan altcoin’ler arasında DeFi token’larda yer alıyor. Ancak bütüne bakıldığında DeFi token’ların yatırımcılarda bir beklenti oluşturduğu görünüyor.

DeFiPulse adresinden alınmıştır

Her ne kadar DeFi token’lar ciddi oranlarda değer kaybetse de toplam kilitli bakiye 12 milyar dolar seviyelerinde. Yatırımcıların hala DeFi token’lardan bir beklentisi olduğu bu şekilde anlaşılıyor.

DeFi hacmi yeniden 12 milyar dolara ulaştı

DeFi token’lar arasında en yüksek hacme sahip olan token’ların Uniswap, Maker, WBTC , Compound ve Aave olduğu görülüyor.

12 milyar dolarlık hacme sahip olan DeFi tokenların önümüzdeki günlerde nasıl performans sergileyeceği ise merak konusu oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir