Cyberpunk 2077 oynanış süresi hakkında ilginç açıklama! 175 saat?

Cyberpunk 2077 oynanış süresi hakkında

Cyberpunk 2077 oynanış süresi hakkında ilginç açıklama! 175 saat?

ABONE OL 

Gerçekten uzun bir süredir beklenen açık dünya RPG oyunu Cyberpunk 2077 oynanış süresi hakkında CD Projekt Red’in kalite kontrol ekibinin lideri Lukasz Babiel tarafından ilginç bir paylaşım yapıldı ve oyunun tüm bölümlerini bitirebilmemiz için gerekli sürenin uzunluğu heyecanlandırdığı kadar göz korkuttu. İşte o paylaşım:

Cyberpunk 2077 Oynanış Süresi 175 Saatten Fazla Mı?

Babiel’in paylaşımına göre kendisi oyunu 175 saat 43 dakikadır oynuyor ve oyunun hikaye modu henüz bitmemiş durumda. Açıklamasına göre oyunu yavaş bir tempoyla oynuyor bu yüzden hızlı bir şekilde başlayıp bitirmek isteyenler için süre bu kadar uzun olmayabilir ama oyunun Babiel’de bitmemesi yine oyun süresinin uzayacağı anlamına geliyor. Yani orta hızda oynayan bir oyuncu için oyunun her şeyiyle bitmesi 175 saatten fazla sürecek.

Cyberpunk 2077 oyunu PlayStation 4, Xbox One, Bilgisayar ve Stadia için Türkçe altyazı desteğiyle 10 Aralık tarihinde yayınlanacak, yeni nesil sürümü ise 2021 yılı içerisinde gelecek. Geriye dönük uyumluluk sayesinde yeni nesil olmayan sürüm de yeni nesil konsollarda oynanabilir olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir