CryptoPunks NFT’sine 23 milyon dolar ödendi

CryptoPunks NFT

CryptoPunks NFT’sine 23 milyon dolar ödendi

ABONE OL 

NFT pazarının en önemli koleksiyonlarından olan CryptoPunks koleksiyonuna ait bir NFT için tam tamına 8 bin Ethereum ödendi. Bu tutar ise toplamda 23.7 milyon dolara tekabül ediliyor.

CryptoPunks NFT’leri Büyük İlgi Görüyor

CryptoPunks koleksiyonunda yer alan #5822 numaralı NFT için 8 bin Ethereum ödendi. 8 bin Ethereum şu an ki fiyatıyla 23.7 milyon dolara tekabül ediyor. Bu satışla birlikte NFT’lerin popülerliğini yitirmediği ve piyasa koşullarıyla kıyaslandığında çok da cazip bir pazar olduğunu kanıtlıyor.

Ünlü isimlerin de NFT satın almalarıyla birlikte NFT’ler daha çok kişiye ulaştı ve yeni NFT yatırımcıları piyasaya giriş yaptı. Bu da NFT fiyatlarının yukarı çıkmasında etkili rol oynadı. Piyasanın hala büyümeye devam etmesi de NFT koleksiyonerlerini yeni NFT’ler duyurmasını sağlıyor.

23.7 milyon dolar ödenen #5822 numaralı CryptoPunks NFT’si

Justin Bieber NFT Satın Almıştı

Bored Ape Yacht Club koleksiyonundan bir NFT daha satın alan Justin Bieber, bu NFT için 168 Ethereum (470 bin dolar) ödeme yapmıştı. #3850 numaralı koleksiyon üyesini satın alan Justin Bieber geçtiğimiz hafta da #3001 numaraları NFT’yi satın almış ve 1.3 milyon dolar ödeme yapmıştı.

Neymar NFT Satın Aldı: 454 Bin Dolar Ödedi

Neymar, ünlü NFT koleksiyonu Bored Ape Yatch Club‘ın yeni bir üyesini satın aldı. Bored Ape 6633 isimli yeni NFT’yi satın alma işlemi için toplamda 159.99 Ethereum ödeyen Neymar ise bugünkü Ethereum fiyatına göre 454 bin dolar ödeme yapmış oldu. Aynı NFT’nin geçtiğimiz ayki değeri ise 96 Ethereum‘du.

Neymar resmi Twitter hesabından hem satın aldığı NFT’yi duyurdu. Ayrıca bu NFT‘yi profil resmi haline getirdi.

Eminem NFT için 462 Bin Dolar Ödemişti

Eminem ismiyle bilinen Marshall Mathers, ünlü NFT sanatçısı Bored Ape tarafından hazırlanmış olan bir NFT’yi satın aldı. Bu NFT için 123.45 Ethereum (462 bin dolar) ödeme yapan Eminem, satın aldığı NFT’yi Twitter’da profil resmi olarak ekledi.

Dünyanın en büyük rap sanatçılarından olan Eminem, Saturday Night Live klibini NFT olarak satışa çıkaracağı duyuran Eminem, resmi Twitter hesabından Without Me şarkısına NFT ve cryptocurrency kelimelerini ekleyerek bir tweet paylaşmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.