Coinbase NFT platformu ilgi görmedi!

Coinbase NFT platformu

Coinbase NFT platformu ilgi görmedi!

ABONE OL 

NFT piyasası genişlemeye ve büyümeye devam ederken yeni NFT platformları da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Coinbase borsasının geçtiğimiz haftalarda duyurduğu NFT platformunun ilgi görmediği ortaya çıktı.

Coinbase NFT Platformu Beklentilerin Gerisinde Kaldı

NFT denildiğinde akla gelen Opensea platformu ile rekabet için kurulan Coinbase NFT platformu beklentilerin altında kaldı. Dune Analytics verilerine göre Coinbase’in NFT platformuna ilk gün yalnızca 150 kişi kayıt oldu. Bugüne kadar da 1.192 kullanıcının kayıt olduğu ifade edilen platformda yalnızca 150 işlem gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen 150 işlemin toplam işlem hacmi ise 75 bin dolar seviyelerinde olduğu açıklandı. Coinbase NFT platformunun rakibi olan Opensea platformunun ise günlük işlem hacmi yaklaşık olarak 170 milyon dolar seviyelerinde.

Bu verilerin ortaya çıkmasının ardından henüz Coinbase tarafından bir açıklama yapılmadı.

Coinbase NFT platformu ilgi görmedi!

Coinbase NFT Koleksiyonu Geliyor!

Coinbase, Coinbase NFT hesabından yaptığı açıklama ile 100’den fazla NFT sanatçısıyla iletişim kurulduğunu ve yakında ilgi çekici bir koleksiyon duyurulacağını ifade etmişti.

Coinbase tarafından yapılan açıklama:

Yakın zamanda 100’den fazla içerik oluşturucuyla tanıştık ve ürünü topluluk geri bildirimlerine göre geliştirmeye devam ediyoruz. Sabrınız için teşekkür ederiz ve size ne pişirdiğimizi göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir