Coinbase NFT airdrop etkinliği düzenliyor

Coinbase NFT airdrop

Coinbase NFT airdrop etkinliği düzenliyor

ABONE OL 

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, kullanıcıları için NFT airdrop etkinliği yapıyor. Duyurulan etkinliğe katılmak ise oldukça basit.

Coinbase NFT Airdrop Etkinliği Devam Ediyor

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, diğer kripto paraların aksine airdrop kavramına yeni bir anlam kazandırıyor. Airdrop denildiğinde akla gelen kripto para dağıtımı olur. Ancak Coinbase bu bakış açısını değiştirerek NFT airdrop etkinliği düzenliyor.

İnternet sitesinden duyurduğu NFT airdrop etkinliğinde dağıtılacak olan NFT’lerin birkaçını da gösteren Coinbase 3LAU, pplpleasr1, Ghxsts gibi sanatçıların NFT’lerini dağıtacak. NFT airdrop etkinliğine katılmak için TIKLAYIN. Tıkladıktan hemen sonra sayfanın aşağısına inin ve Coinbase borsasına kayıt olduğunuz mail adresini yazın. Ardında mail adresinize gelen onaylamayı yapın.

Coinbase NFT airdrop etkinliğinin ne zaman sonlanacağı bilinmiyor ancak mail adresini sık sık kontrol etmenizde fayda var.

Coinbase NFT airdrop etkinliği düzenliyor

Coinbase Adidas ile Partner Oldu!

Kripto para piyasasının en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, dünyanın en büyük sportif ürün üreticisi olan Adidas ile partner olduklarını duyurdu. Her iki dünya devi şirkette resmi Twitter hesaplarından birbirlerini etiketleyerek tweet paylaştı ve partnerlik bu şekilde duyuruldu.

Bu partnerlik anlaşması hakkında henüz bir detay yok ancak Adidas gibi dünya devi bir şirketin kripto para sektörüne adım atması kripto para sektörü adına oldukça sevindirici bir gelişme olarak kabul ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.