Coinbase Dogecoin’i listeleyecek!

Coinbase Dogecoin

Coinbase Dogecoin’i listeleyecek!

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para borsalarından olan Coinbase, Dogecoin‘i listeleyeceğini açıkladı. Coinbase CEO’su Brain Armstrong, Coinbase’in ilk çeyrek raporunun açıklandığı toplantıda Dogecoin açıklaması da yaptı.

Coinbase Dogecoin Listeleyecek!

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’in CEO’su Brain Armstrong, düzenlediği toplantıda 2021 yılının ilk çeyrek raporunu açıkladı. Bu dönemde 1.8 milyar dolar gelir elde eden Coinbase’in 771 milyon dolar kâr elde ettiği açıklandı. Bu açıklamanın ardından Dogecoin’e de değinen Armstrong, 6 ile 8 hafta içerisinde Dogecoin’i listeleyeceklerini açıkladı.

Dogecoin
Coinbase Dogecoin’i listeleyecek!

Geçtiğimiz günlerde Elon Musk tarafından yapılan açıklamada Tesla‘nın Bitcoin ile ödeme alma yöntemini askıya alındığını belirtilmişti. Bu da kripto para yatırımcılarında büyük bir tepkiye sebep olmuştu. Bu haberler birlikte Bitcoin fiyatının ciddi bir şekilde düşmesi diğer kripto paraları da olumsuz etkilemişti.

Dogecoin ile ilgili attığı tweet’lerle fiyatın 0.70 dolar seviyelerine çıkmasında büyük rol oynayan Elon Musk’ın dün gece saatlerinde paylaştığı Dogecoin tweeti ile Dogecoin fiyatı yeniden artışa geçti. Tweet’te şu ifade yer alıyor:

”Sistem işlem verimliliğini artırmak için Doge geliştiricileriyle birlikte çalışmak. Potansiyel olarak umut verici.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.