CIA UFO belgeleri The Black Vault tarafından yayınladı

 CIA UFO belgeleri The Black Vault tarafından yayınladı

Bilindiği üzere CIA UFO ve benzeri cisimler ve durumlar hakkında elinde bazı belgeler bulunduruyor. The Black Vault ise CIA tarafından sınıflandırılmamış UFO belgeleri ve dünya dışı yaşamlarla ilgili belgeleri arşivleyen popüler bir platform olarak biliniyor. Platformdan John Greenewald Jr, geçen hafta büyük bir veri paylaşımında bulundu. İşte UFO belgeleri:

CIA UFO Belgeleri The Black Vault Tarafından Yayınladı

Tweet’te yapılan açıklama şöyle: “Bu CIA UFO belgesinde, Bilim ve Teknoloji Müdür Yardımcısı’na (A/DDS&T) elle taşınan bir UFO ile ilgili BİR ŞEY gösterildi. O da kişisel olarak ilgileneceğine karar verdi ve ilerlemek için tavsiyelerde bulundu. Bu tavsiye gizlidir.” ve yazıldı “Neredeyse iki yıldır bu düzeltmelerden bazılarının KESİNLİKLE kaldırılmasını sağlamak için açık bir “Zorunlu Sınıflandırma İncelemesi” talebim var, böylece neyin elden teslim edildiğini ve tavsiyelerin neler olabileceğini görebiliriz.” şeklinde devam etti.

Yayınlanan belgeye benzer belgeler bir süre sonra gizliliği kaldırılan belgeler ve The Black Vault gizliliği kaldırılan her belgenin bir kopyasını arşivleyerek saklıyor. Geçen hafta 2780 sayfalık belgeye sahip bir CD’nin içeriğinden bir bölüm paylaştı ve belgenin sınıflandırılmasını istediğini açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Baran Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir