Chris Hemsworth’tan Thor açıklaması

 Chris Hemsworth’tan Thor açıklaması

Ünlü aktör ve Thor karakterinin unutulmaz isimi Chris Hemsworth, 2022 yılında gösterime girecek olan Love and Thunder filmi hakkında konuşurken Thor karakteriyle ilgili de önemli bir açıklama yaptı.

Marvel evreninin en sevilen karakterlerinden biri olan Thor’u calandıran Hemsworth, sinematik evren hakkında konuşurken Iron Man’den emekli olan Robert Downey Jr. ve Captain America’dan emekli olan Chris Evans’ın aksine Thor karakterini canlandırmaya devam edeceğini ve Marvel evreninde yer alacağını açıkladı. Black Widow karakteriyle karşımıza çıkan Scarlett Johansson’un da Marvel evrenine veda edeceği neredeyse kesinken Marvel hayranları için bu haber muhakkak yüreklere su serpmiştir.

chris hemsworth thor, thor, mjolnir

Chris Hemsworth’tan Thor açıklaması

Thor: Love and Thunder filmi için çok heyecanlı olduğunu ve bu filmin Thor: Ragnarok ve Avengers: Endgame filmlerinin devamı olacağını açıklayan Hemsworth, karakterden emekli olmayı düşünüp düşünmediği sorulduğunda ise Thor, bunun için çok genç. Sadece 1500 yaşındayım. Kesinlikle bu isme elveda diyeceğim bir film değil. En azından öyle umuyorum” açıklamasını yaptı.

Hemsworth, Taika Waititi ve Jennifer Kaytin Robinson tarafından yazılan ve yönetmen koltuğunda Taika Waititi’nin bulunduğu yeni film hakkında “Senaryoyu okuduktan sonra çok heyecanlı olduğumu söyleyebilirim. Bu filmde çok fazla aşk ve çok fazla yıldırım olacak, o kesin” dedi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir