Chiliz yöneticisinden AFC token müjdesi!

AFC token ne zaman listelenecek

Chiliz yöneticisinden AFC token müjdesi!

ABONE OL 

Chiliz üst yöneticilerinden olan Joe Grech resmi Twitter hesabından AFC token ile ilgili dikkat çekici bir açıklamada bulundu. Arsenal taraftar token’ı hakkında gelen bir soruya verdiği cevap ile AFC token yatırımcılarını heyecanlandırdı.

İşte AFC Token Müjdesi!

Chiliz üst yöneticilerinden Joe Grech bir takipçisinden gelen ”Arsenal’ın kilidini açmayan ve sözünü tutmayan Chiliz ekibi dışında herkese günaydın.”tweetine cevap verdi ve AFC token yatırımcılarını heyecanlandırdı:

İlan tarihini açıkladık mı? Hayır. Hiçbir söz verilmedi. Listeleme zamanının geldiğine katılıyor muyum? $AFC, evet. O geliyor.

Bu açıklama ile AFC token listelemesinin yakın bir zamanda gerçekleşeceği anlaşılıyor. AFC token da Chiliz tarafından üretilen her taraftar token gibi Chiliz.net borsasında listelenecek. Şimdiden Chiliz.net borsasına üye olmak için TIKLAYIN.

Arsenal Ticari Direktörü Peter Silverstone iş ortaklığı için şu ifadeleri kullamıştı:

”Devasa global hayran kitlemizi kulübe daha da yaklaştıracak olan Socios.com ile bu ortaklığı başlatmaktan heyecan duymaktayız. Socios.com, diğer önde gelen Avrupa kulüpleri ile olan ilişkilerinden de gördüğümüz gibi, blok zinciri teknolojilerinde spor endüstrisine öncülük ediyor. Birlikte $AFC Fan Token’ları piyasaya sürdüğümüzde, dünya çapındaki yüz milyonlarca taraftarımıza kulüple etkileşim kurmaları ve küresel ailemizin bir parçası olmaları için daha fazla fırsat vereceğiz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Her futbol taraftarı bir topluluğun parçasıdır. Aslında, bir futbol taraftarı olmanın en iyi yanlarından biri, daha büyük bir şeyin parçası olduğunu hissetmektir.

Bir golü kutladığınızda binlerce ve Arsenal örneğinde, dünyanın dört bir yanından milyonlarca Gooner’ın sevinçle zıpladığını ve yaptığınız şeyin tam olarak aynısını yaptığını bilirsiniz. Kulüplerine duydukları ortak tutkuyla birleşen global bir Arsenal taraftarları topluluğu bulunmakta. Socios.com, bu taraftarların buluşma yeri ve $AFC Fan Token’lar ise kulüple ilişkilerine yeni bir boyut ekleyebilecekleri araçlar olacak.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.