Cardano kurucusu hastane açıyor! ADA ile ödeme alınacak

Cardano kurucusu

Cardano kurucusu hastane açıyor! ADA ile ödeme alınacak

ABONE OL 

Cardano kurucusu Charles Hoskinson bir hastane kuracağını açıkladı. Hoskinson, ödeme yöntemleri arasında ADA‘nın da olacağını duyurdu.

Cardano Kurucusu Sağlık Sektörüne Giriyor

Kripto para piyasasındaki en popüler kuruculardan olan Charles Hoskinson, hastane açacağını ve ödeme olarak da ADA’nın kabul edileceğini duyurdu. Önümüzdeki ay hastanenin açılacağını açıklayan Hoskinson, takipçilerinden gelen ”ADA ile ödeme yapılabilecek mi?” sorusunda ”Evet” yanıtını verdi.

ADA ile ödeme kabul edilmesi de ADA’nın ödeme yöntemi olarak kullanılabileceğini gösteriyor. Kripto paralarla ödeme yapılabilmesi yönünde atılan bu adım analistler tarafından yerinde bir hamle olarak kabul ediliyor.

Cardano kurucusu hastane açıyor! Ödeme olarak ADA kullanılabilecek

Cardano Tabanlı Sabit Fiyatlı Kripto Para USDA Geliyor

Kripto para piyasasının güvenli limanı olarak görülen sabit fiyatlı kripto paralara bir yenisi daha eklenecek. Yüzde 100 itibari para yani mevcut kullanılan para birimleri ile desteklenecek olan USDA, mevzuatlara uyan ilk sabit fiyatlı kripto para olacak.

Bilindiği gibi Terra tarafından geliştirilen UST, büyük bir çöküş yaşamış ve birçok yatırımcının sabit fiyatlı kripto paralara olan bakış açısı olumsuz etkilenmişti. Bu sebepten dolayı proje geliştiricileri daha hassas bir geliştirme süreci uyguladıklarını belirtti.

USDA, 2023 yılının ilk aylarında karşımıza çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir