Call of Duty serisinin yeni oyununun adı sızdırıldı

Call of Duty yeni oyununun adı sızdırıldı

Call of Duty serisinin yeni oyununun adı sızdırıldı

ABONE OL 

Dünyanın en popüler savaş oyunlarından biri olan Call of Duty serisinin geliştiricisi Activision’un yeni bir oyun çıkaracağı biliniyordu. Yine eski bir savaş anlatılması beklenen oyunun ne anlatacağı ve adı bilinmezken bir kaynak tarafından oyunun adının sızdırıldığı belirtildi.

EuroGamer isimli bir internet sitesinin daha önce de CoD serisiyle ilgili doğru sızıntılar verdiği biliniyordu ve muhtemelen Activision çalışanlarından biriyle çalıştığı düşünülüyordu. 2020 yılı içerisinde gelmesi beklenen efsane serilerinden biri olan Black Ops’un beşinci oyununun adının sızdırılan bilgiye göre Cold War olması bekleniyor.

https://twitter.com/Okami13_/status/1262774644903424000?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1262774644903424000&ref_url=https%3A%2F%2Fshiftdelete.net%2Fcall-of-duty-oyununun-adi-sizdirildi

Call of Duty: Black Ops Cold War

Soğuk Savaş anlamına gelen Cold War, çok büyük ihtimalle soğuk savaş dönemini anlatacak. Oyunun geliştiricisinin yeni oyunlarda eski savaş hikayelerinin üzerinde duracağını söylemesi sızdırılan bilginin doğru olma ihtimalini oldukça arttırıyor.

Black Ops serisinin ilk oyunu 1960 yılında geçiyordu ancak sonraki serilerinde kronolojik olarak bir boşluk bulunuyordu. Boşluğun soğuk savaş hikayesiyle tamamlanması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.