Call of Duty: Mobile’a büyük günceleme geldi

Call of Duty: Mobile'a büyük günceleme geldi

Call of Duty: Mobile’a büyük günceleme geldi

ABONE OL 

Activision&Tencent ortaklığında sunulan battle royale oyunu Call of Duty: Mobile yeni Battle Pass sezonu, yeni harita ve yeni oyun modlarının sunulduğu büyük bir güncelleme yayınladı. 2.4 GB boyutunda olan yeni güncelleme içerisinde pek çok yenilik barındırıyor.

call of duty mobile yeni güncelleme

Çıktığı günden bu yana hem rekorlar kıran hem de her geçen gün popülaritesini arttıran Call of Duty: Mobile oyunu bu güne kadar 150 milyondan fazla indirilmesiyle tüm övgülerin hakkını vermeye devam ediyor. Oyun piyasasında kalıcı olmak için güncel olmak da önemlidir. Bu yolda bir çalışma yapan Activision, oyuna iOS ve Android sürümleri için 1.0.12 güncellemesini yayınladı.

Call of Duty: Mobile yeni güncellemeyle yeni Battle Pass sezonu, yeni harita ve yeni oyun modları içeriyor

Oyunun en çok dikkat çeken yeniliği Modern Warfare 2 oyunundan bildiğimiz Rust haritasının oyuna eklenmesi. Rust dışında oyuna Saloon adlı yeni bir harita ve Kill Confirmed ve Capture the Flag modları da eklendi.

rust haritası
Call of Duty: Mobile World Championship 2020 Turnuvası

Sony Mobile ve Activision ortaklığında düzenlenen Call of Duty: Mobile World Championship 2020 Turnuvası 30 Nisan tarihinde başlayacak ve turnuva genelinde 1 milyon dolardan fazla ödül dağıtılacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.