Call of Duty dost ateşini bitirecek bir güncelleme yayınlıyor

Call of Duty dost ateşini bitirecek bir güncelleme yayınlıyor

Call of Duty dost ateşini bitirecek bir güncelleme yayınlıyor

ABONE OL 

Activision şirketinin çok seviyen oyun serisi Call of Duty için yeni bir güncelleme yolda. CoD: Black Ops Cold War ve CoD: Warzone oyunları için geçerli olacak olan yeni güncellemede şirket, oyuncuların kendi takım arkadaşını öldürmesini yani dost ateşini bitirmeyi amaçlıyor.

Call Of Duty Dost Ateşini Bitirecek Bir Güncelleme Yayınlıyor

Dost ateşi olarak dilimize çevrilen Friendly Fire, Call of Duty gibi oyunları severek oynayan oyuncuların başının belası olabilir. Çünkü herkes tanıdığı arkadaşlarıyla oynayamıyor ve rastgele takımlara girebiliyor ancak bazen takımlara sadece dost ateşi için girmiş oyuncular bile denk gelebiliyor. Bu da oyundan alınan keyfi tamamen bitiriyor. Activision bu sorunu engellemek için çalışmalara başladı.

Cold War ve Warzone oyunlarında artık bu pek fazla mümkün olmayacak çünkü yeni güncellemede takım arkadaşınızı bir kez öldürürseniz bir sonraki saldırıda hasar alarak başlıyorsunuz, ikinci kez öldürürseniz oyundan atılıyorsunuz.

Daha önce Rainbow Six Siege oyununda denenen bu sistem fazlasıyla olumlu geri dönüşler almıştı, şimdi aynı geri dönüşler Cold War ve Warzone için de bekleniyor. Güncellemenin çok yakında oyunculara sunması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir