BitMEX kurucusu: Ethereum 5 bin dolar olacak!

Ethereum 5 bin dolar

BitMEX kurucusu: Ethereum 5 bin dolar olacak!

ABONE OL 

BitMEX kurucusu ve eski CEO’su Arthur Hayes, Ethereum fiyatı hakkında bir hedef açıkladı. 5 bin dolar hedefi koyan Arthur Hayes, tarih de verdi.

Yeni Hedef: Ethereum 5 Bin Dolar!

Bitcoin’in ardından en büyük 2. kripto para olan Ethereum’a dair sıklıkla tahminlerde bulunuyor. Son olarak BitMEX’in kurucusu ve eski CEO’su olan Arthur Hayes, Ethereum için hedef verdi. Hayes’e göre 2023 yılının ilk çeyreğinde Ethereum 5 bin dolara yükselecek.

Hayes’in kendi Medium hesabında yayınladığı yeni yazısında yer alan hedefin tüm zamanların zirvesi olarak kabul edileceğini de belirtmek gerekiyor. Bilindiği gibi Ethereum’un tüm zamanların zirve olan seviyesi 4.891 dolardı.

Hayes, 5 bin dolarlık hedefini ise Ethereum’un değişecek olan sistemine dayandırıyor. Ethereum’un Proof of Work sisteminden Proof of Stake sistemine geçiş için yakın zaman kaldığını da belirten Hayes, bu sebepten dolayı arzın yüzde 90 oranında azalacağını ve bunun da fiyata doğrudan etki edeceğini söyledi.

BitMEX kurucusu: Ethereum 5 bin dolar olacak!

Arthur Hayes, daha önce de Ethereum 10 bin dolar olabilir şeklinde bir açıklama yapmıştı.

BitMEX Eski CEO’su: Ethereum 10 bin dolar olabilir!

BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes, Ethereum hakkındaki tahminlerini yineledi. Hayes’e göre Ethereum yıl sonuna kadar 10 bin doları görebilir.

Arthur Hayes’e göre kripto para piyasası ya döngüye yaklaşıyor yada düşüş trendinin sonlarına yaklaşıldı. Bitcoin’in bu haftayı ilk defa yeşil bir mumla yani yükselişle karşılaması da Hayes‘in ifadelerini destekliyor. Ancak kripto para piyasasındaki tahminlerin her zaman işe yaramadığını ifade etmek gerekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir