BitMEX airdrop dağıttı: BMEX token

BitMEX airdrop BMEX token

BitMEX airdrop dağıttı: BMEX token

ABONE OL 

BitMEX kendi kripto parasını duyurmuş ve airdrop düzenleyeceğini açıklamıştı. BMEX isimli token’ın airdrop işlemi tamamlandı ve kullanıcılara 10’ar adet BMEX token dağıtıldı.

BitMEX Airdropla BMEX Token Dağıttı

BitMEX kendi kripto parasını çıkaracağını ve bir de airdrop yapacağını açıklamıştı. BMEX isimli token için 1.5 milyon BMEX‘ten oluşan bir airdrop düzenlendi. Kullanıcılara 10’ar adet BMEX token dağıtıldı. BitMEX daha öncede kullanıcılarına bir anket göndermiş ve katılan kullanıcılarına 10 USDT ödeme yapmıştı.

ERC-20 token olarak üretilen BMEX token toplamda 450 milyon arza sahip. BMEX token sahiplerine diğer kripto para borsalarında olduğu gibi komisyon indirimi de sağlanacağı açıklandı. Bu komisyon oranının ise yüzde 15 olacağı açıklamada yer buldu.

BitMEX airdrop dağıttı: BMEX token

AC Milan BitMEX İş Birliği Duyurulmuştu!

Daha önce Socios ile yaptığı iş birliği sonucunda ACM token sahibi olan AC Milan, kripto para konusunda öncü spor kulüpleri arasında gösteriliyor. AC Milan son olarak Seyşeller merkezli kripto para borsası BitMEX ile anlaştı. Bu anlaşma ile birlikte erkek ve kadın futbol takım formalarının kol kısmında BitMEX markasının logosu ve ismi yer alacak.

Bu kol sponsorluğu AC Milan takımının oynadığı tüm maçlarda yer alacak. Formadaki sponsorluk dışında taraftar kripto para ticaret ortaklığı için de anlaştı. Bu ticaret ortaklığına göre AC Milan taraftarları BitMEX tarafından hazırlanan ayrıcalıklardan yararlanabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir