Bitcoin’i harekete geçirecek yeni iddia!

Bitcoin

Bitcoin’i harekete geçirecek yeni iddia!

ABONE OL 

Kurumsal şirketlerin kripto paralara olan ilgisi her geçen gün artıyor. Önce MicroStrategy ardından Sqaure şirketleri yüklü miktarlarda Bitcoin satın aldı. Bu alımlar Bitcoin ve kripto para piyasasına olan yatırımı arttırmaya başladı. Özellikle Square şirketinin alımının ardından Bitcoin gözle görülür bir artış yaşadı. Peki sıradaki gelişme nedir?

Bitcoin‘i harekete geçirmesi beklenen şirketin PayPal olacağı konuşuluyor. BlockTower Capital isimli kripto para yatırım şirketi kurucuları arasında yer alan Ari Paul sıradaki yükselişi tetikleyecek gelişmenin sebebinin PayPal olacağını düşünülüyor.

Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla bu konu hakkındaki fikrini duyuran Ari Paul, Square haberinin güzel olduğunu ancak PayPal’ın Square’dan 10 kat daha fazla kullanıcısı olduğunu vurguladı. PayPal’ın Bitcoin desteği vermesinin lider kripto para için önemli bir adım olması bekleniyor.

PayPal Bitcoin İle İlgileniyor

Dünya genelinde 325 milyon kullanıcıya sahip olan PayPal, kullanıcılarının taleplerine kulak veriyor. Kripto para alım, satımı ve kripto para cüzdanı olarak kullanılabilmesi için yakın zamanda duyuruda bulunabilir.

PayPal yoğun talep ile karşı karşıya kalabileceği için birden fazla kripto para borsası ile anlaşması ve likidite sorununu ortadan kaldırması bekleniyor. Kullanıma sunulması beklenen kripto para hizmeti kullanıcıları ve Bitcoin‘i heyecanlandırmaya başladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.