Bitcoin ETF arefesinde 200 bin dolar tahmini geldi!

Bitcoin ETF

Bitcoin ETF arefesinde 200 bin dolar tahmini geldi!

ABONE OL 

Bitcoin fiyatıyla ilgili yeni bir tahmin daha yapıldı. Mevcut fiyatın 4 katından daha fazla olan bu 200 bin dolarlık fiyat tahmini son derece önemli bir bankadan geldi.

Bitcoin ETF Öncesi Bitcoin Fiyat Tahminleri Gelmeye Başladı

Birleşik Krallık merkezi Standard Chartered, Bitcoin fiyat tahminini duyurdu. Standard Chartered bankasına göre 2025 yılının sonuna kadar 200 bin dolarlık fiyat tahmini geldi. Bitcoin ETF haberlerinin kol gezdiği şu günlerde birçok banka ve finansal araştırma şirketleri Bitcoin fiyat tahminleri yayınlamaya başladı.

Bitcoin fiyat tahmini yapan şirketlerin Bitcoin ETF detayına dikkat çekmesi, Bitcoin ETF’inin kabul edilmesi halinde oluşacak yeni talep ile ilişkilendiriliyor.

Bitcoin ETF

Spot Bitcoin ETF Onayları Birkaç Güne Duyurulabilir

Spot Bitcoin ETF başvurularının yapıldığı günden bu yana birçok yatırımcı sonucu merakla bekliyor. Bitcoin’in 45 bin dolara ulaştığı bugün gelen olumsuz haberlerin ardından yeniden olumlu bir iddia ortaya atıldı.

Bitcoin yatırımcıları tarafından spot Bitcoin ETF başvurularının sonucu beklenirken bugün ‘spot Bitcoin ETF onayları 2024 yılının ikinci çeyreğine sarktı‘ haberiyle birlikte Bitcoin fiyatı 40 bin 780 dolara kadar gerilemişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir