• 27 Mayıs 2020

Bitcoin 300.000 dolar olduğunda dünyada savaş çıkacak!

 Bitcoin 300.000 dolar olduğunda dünyada savaş çıkacak!

Bir analiste göre Bitcoin 300.000 dolar olduğunda dünya bir savaş içerisinde olacak. Yıllar içerisinde değerlenerek fiyatının 300.000 dolar seviyelere çıkmasını bekleyen analist bu fiyatlanmanın dünya için iyi olmayacağını düşünüyor.

”Bitcoin 300.000 Dolar Olduğunda”

Bitcoin‘in sayısı sınırlı olduğu için fiyatlanma arttıkça Bitcoin sahipleri ve Bitcoin almak isteyen ama alamayan yatırımcılar arasında sorunlar çıkacağını düşünüyor. Doların dünyadaki etkisinin bu sayede azalacağını düşünen analist ellerinde Bitcoin bulunduran yatırımcıların tüm gücü ele alabileceğinden bahsediyor.

Analiste göre Bitcoin ekonomiyi tahrip ediyor ve adeta nükleer bomba etkisi yarattıyor. Bahsedilen tüm bu görüşler PlanB isimli ünlü bir analiste ait. Bu görüşler herhangi bir kurum veya kuruluş tarafından kabul görmedi. Görüşlerin hepsi PlanB’nin kendi teorileri olduğu vurgulandı.

PlanB‘ye göre Bitcoin ekonomi içerisinde yer alan sıcak parayı günden güne kendine çekerek ekonominin olumsuz etkilenmesine sebep oldu. Ekonomiden çıkan sıcak paraların Bitcoin ve altcoinlere kayması ile birlikte kripto para piyasasının yükselişleri başlıyor. Kripto paraların yükseliş ve düşüşlerin tavan, taban fiyat uygulaması olmadığı için normal piyasalara göre yatırımcılara daha cazip geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için Twitter, Instagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir