Bitcoin 25 bin dolara ulaştı!

Bitcoin 25 bin dolar

Bitcoin 25 bin dolara ulaştı!

ABONE OL 

Lider kripto para birimi Bitcoin, yaklaşık 7 ayın ardından ilk defa 25 bin doları test etti. Bu yükselişle birlikte gözler yeniden Bitcoin‘e çevrildi.

Uzun Bir Aranın Ardınan Bitcoin 25 Bin Dolara Yükseldi

Bitcoin, dün akşam saatlerinde 24 bin doları aşmasının hemen ardından bugün akşam saatlerinde 25 bin doları test etti. 25 bin 255 dolara kadar yükselen Bitcoin bu haber yazıldığı sırada 24 bin 940 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

Bitcoin, 15 Ağustos 2022 haftasından itibaren bir düşüş yaşamış ve kasım ayında 15 bin dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Yaşanan yükselişle birlikte kasım ayından bugüne kadar Bitcoin yüzde 61’i aşkın bir yükseliş yaşamış oldu.

Bitcoin şu an 478 milyar dolar piyasa değerine, kripto para piyasası ise 1 trilyon 123 milyar dolar piyasa değerine sahip.

Bitcoin 25 bin dolara ulaştı!

Mike Novogratz Bitcoin Hedefini Açıkladı

Bitcoin dün akşam saatlerinde 24 bin dolar seviyelerine geride bırakarak 24 bin 900 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu yükselişin ardından yeniden 24 bin 400 dolar seviyelerine gerileyen Bitcoin için bir açıklama da ünlü girişimci Mike Novogratz‘dan geldi.

Novogratz, yaptığı açıklamada Bitcoin’in 2023 yılının ilk çeyreğinin sonunda 30 bin dolara ulaşmasını beklediğini ifade etti. Bu açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken Novogratz, daha önce de 2024 yılında 500 bin dolar seviyelerine ulaşılmasını beklediğini söylemişti.

Novogratz, Bitcoin fiyatıyla ilgili ayrıca şu ifadeleri kullandı:

Bu yıl eski zirvelere geri dönebileceğimiz konusunda beni şüpheye düşüren şey Başkan Powell.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir