Bitcoin 20 bin doları test etti! Neler oluyor?

Bitcoin 20 bin dolar

Bitcoin 20 bin doları test etti! Neler oluyor?

ABONE OL 

Lider kripto para birimi Bitcoin, bugün sabah saatlerinde 20 bin dolara kadar geriledi. Bu düşüş yatırımcılarda şok etkisi yarattı.

Bitcoin 20 Bin Doları Gördü!

Kripto para piyasasındaki sarsıntılardan haftalardır bahsediliyor ancak 2020 yılından bu yana ilk kez 20 bin dolar seviyeleri test edildi. Bu da kripto para piyasasındaki yatırımcılarda şok etkisi yarattı. Son düşüşlerle birlikte kripto para piyasasının büyüklüğü 1 trilyon doların altına düştü ve 960 milyar dolar seviyelerine geriledi.

Bitcoin 20 bin dolar seviyelerini test ettikten sonra ise 23 bin dolar seviyelerine yükseldi. Haber hazırlandığında ise 22 bin 700 dolar seviyelerinden alıcı buluyor.

Bitcoin 20 bin doları test etti!

Jack Dorsey Bitcoin Açıklamalarına Yenisini Eklemişti

Kripto paralara bakış açısıyla dikkatleri üzerin çekmeye başaran Jack Dorsey, CNBC’ye yaptığı açıklamada Bitcoin’den bahsetmişti. Dorsey’e göre internetin kendi para birimi olmalı ve buna en uygun aday da Bitcoin. Dorsey şu ifadeleri kullanmıştı:

İnternet kendine özgü bir para birimi gerektiriyor ve bu rolü doldurmak için tüm teknoloji ekosistemine bakıldığında, şu anda bitcoin’in tek aday olduğu açık.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir