Bitcoin 1 milyon dolar olur mu?

Bitcoin 1 milyon dolar

Bitcoin 1 milyon dolar olur mu?

ABONE OL 

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in 1 milyon dolar olabileceği veya olamayacağı tartışılırken BitMEX kurucusu Arthur Hayes tarafından 8 yıllık bir plan ile açıklandı.

Bitcoin 1 Milyon Dolar Olacak mı?

BitMEX kurucusu ve eski CEO’su Arthur Hayes, bir metin yayınladı ve Bitcoin‘in 8 yıl içerisinde nasıl 1 milyon dolar olacağını ifade etti. Hayes‘e göre dünya genelinden jeopolitik gerginliklerin enflasyon oranlarını daha da fazla arttıracağını söyledi.

Devletlerin finansal açıklarını kapatmak için yaptıkları iç borçlanma, dış borçlanma ve para basmak gibi hamlelerin bir süre sonra yetersiz kalacağını ifade eden Hayes, bu durumda altın ve Bitcoin gibi varlıklara olan talebin artacağını ifade etti. Bu sayede 1 Bitcoin‘in 1 milyon dolara ulaşabileceğini ifade etti.

Bitcoin 1 milyon dolar olur mu?

Roger Ver: Dogecoin Bitcoin’den Daha Güvenli

Roger Ver, Bitcoin’in ilk yatırımcılarından birisi olarak biliniyor. Açıklamalarına bu sebepten dolayı daha fazla ilgi gösteriliyor. Roger Ver yaptığı açıklamasında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ver‘e göre Dogecoin, Bitcoin‘den daha ucuz ve daha güvenli.

Eskiden olduğu gibi Bitcoin maksimalisti olmadığını ifade eden Ver, Dogecoin hakkında yaptığı açıklamayla kripto para piyasasında gündem haline geldi:

Dogecoin önemli ölçüde daha iyi. Daha ucuz ve daha güvenilir.

Twitter‘ı satın alan Elon Musk hakkında da açıklamalarda bulunan Ver, Musk‘ın Twitter’daki sansürü kaldırarak özgür bir platform oluşturabileceğini ifade etti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir