Binance CEO’su: Bitcoin 1 milyon dolar olacak

 Binance CEO’su: Bitcoin 1 milyon dolar olacak

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao katıldğı programda Bitcoin’in bir gün 1 milyon dolara ulaşacağını ifade etti. 10 yıl önceki fiyatına dikkat çeken CEO önümüzdeki yıllarda aynı yükselişin gerçekleşebileceğinden bahsetti.

”Bitcoin 1 Milyon Dolar Olacak”

Binance CEO’su Changpeng Zhao Bitcoin’in 10 yıl içerisinde oldukça başarılı bir grafik ile yükseliş gösterdiğini ve bu yükselişin önümüzdeki yıllarda da gerçekleşebileceğini düşünüyor. Ortaya çıkan ilk Bitcoin kuruna göre 1 dolar karşılığında 1.309 Bitcoin satın alınabiliyordu. Ardından 1 Bitcoin 2017 sonunda 20.089 dolara ulaşarak zirve yaptı.

Gerçekleşen böylesine bir yükselişin hala mümkün olabileceğini düşünen Zhao, Bitcoin’in 1 milyon dolar fiyatına ulaşabileceğini düşünüyor.

Binance CEO’su Borsanın Sırrını Açıkladı

Attığı tweet ile diğer kripto para borsalarının 1 Bitcoin’lik işlemi (1 Alım – 1 Satım) 2 Bitcoin’lik hacim olarak gösterdiğini belirten CZ, Binance’in bunu yapmadığını söyledi. Ayrıca Binance hacimlerini gizlemeyi sevdiklerini de açıkladı.

Bütün bunların dışında Wash trading olarak bilinen ve yatırımcıların yanıltıldığı bir yöntemi de kullanmadıklarını attığı tweet ile açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Uzun vadede kesinlikle ihtimali vardır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir