Bir oyuncu GTA 5’i 9 saatte hasarsız bitirdi

GTA 5

Bir oyuncu GTA 5’i 9 saatte hasarsız bitirdi

ABONE OL 

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve 2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5 rekorlar bitirildi. Daha önce yüzbinlerce kişi tarafından bitirilen GTA 5, 9 saat gibi kısa bir sürede ve hasarsız bitirildi.

GTA 5’i 9 Saatte Bitiren Oyuncu!

UnNameD isimli oyuncu, bir rekora imza attı. YouTube kanalında oyun videoları hazırlayan UnNameD, GTA 5’i 9 saatte bitirdi. Ancak rekor kırmasına sebep olan şey ise oyunda hiç hasar almadan ve yeniden başlamadan tamamlaması oldu.

YouTube kanalında paylaştığı üçer saatlik üç video ile oyunun videosunu paylaşan UnNameD, rekorunu kanıtlamış oldu. 9 saatlik bu başarı için daha önce 48 deneme yaptığını belirten UnNameD dikkatleri üzerine çekti. Oyuncunun YouTube’da 1.3 bin abonesi bulunuyor.

GTA VI Hakkında Sevindiren Açıklama Yapılmıştı

Hamad, GTA Online’ın sürekli güçlenmesine rağmen Rockstar’ın tek oyunculu hikayeler anlatmaya ‘kesinlikle‘ devam edeceğini açıkladı. Bu da GTA serisinin altıncı oyunuyla devam edeceği anlamına geliyor.

Eylül ayında bir oyuncunun “Bir sorunum var.” yazan tweet’ine “Nasıl bir sorunla karşılaşıyorsun?” şeklinde cevap veren destek hesabına “GTA 6 hakkında en küçük şeyler için bile çıldırıyorum. Sadece çıkıp çıkmayacağını merak ediyorum.” şeklinde yanıt geldi ve destek hesabı, “Bu konuda henüz bir haber yok. Resmi güncellemeler için lütfen Rockstar Newswire’ı takip etmeye devam edin.” açıklamasını yapmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir