Binance’e dev USDT transferi!

USDT transferleri

Binance’e dev USDT transferi!

ABONE OL 

Binance borsasına çok kısa bir süre önce yakın zamanda görülmemiş bir USDT transferi gerçekleştirildi. Yatırımcılar bu varlığın ne amaçla kullanılacağını merak ediyor.

Yakın Zamanda Görüşmemiş Büyüklükteki USDT transferi!

Whale Alert verilerine göre bugün saat 16:48’de Binance’e 2.37 milyar USDT gönderildi. Böylesine büyük transferlerin ardından gerçekleşen olaylar daha önce dikkatleri de çekmişti. Birçok kripto para yatırımcısı böylesine büyük bir transferin ne amaçla gerçekleştirildiğini ve ne amaçla kullanılacağını merak ediyor.

Tether Şirketi GBPT İle Karşımıza Çıkacak

Kripto para piyasasının güvenli limanı olan kabul edilen sabit fiyatlı kripto paralar büyük talep görüyor. Özellikle düşüş dönemlerinde birçok yatırımcı tarafından tercih edilen bu kripto paralara bir yenisi daha eklenecek.

USDT olarak bildiğimiz sabit fiyatlı kripto parayı geliştiren Tether, bir sabit fiyatlı kripto para daha duyurmaya hazırlanıyor. Fiyatı 1 sterlin‘e sabit olacak bu kripto paranın ismi ise GBPT olacak. GBPT ilk olarak Ethereum Blockchain ağın üzerinde faaliyet gösterecek. GBPT’nin talebe göre diğer Blockchain ağlarında da faaliyet gösterebileceği belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir