Binance Türkiye Müdürü: İki düzenleyici sertifika aldık!

Binance Türkiye Müdürü

Binance Türkiye Müdürü: İki düzenleyici sertifika aldık!

ABONE OL 

Binance Türkiye Müdürü Mücahit Dönmez, yaptığı son açıklamada iki adet ISO sertifikası aldıklarını ve bunun bir prova olduğunu ifade etti. Dönmez, açıklamasında düzenleyiciden lisans almanın öneminden bahsetti.

Binance Türkiye Müdürü Mücahit Dönmez Açıklamalarda Bulundu

Binance Türkiye Müdürü Mücahit Dönmez, Binance Blockchain Week etkinliğinde Uzmancoin’in sorularını yanıtladı. Yaptığı açıklamada ISO 27001 ve ISO 27701 sertifikalarını aldıklarını belirten Dönmez, bunun bir prova olduğunu dile getirdi.

Dönmez yaptığı açıklamada düzenleyici lisansından ve bu lisansın öneminden bahsetti:

Piyasa belki hareketlenecek, belki de hareketlenmeyecek ama bizim sorumluluklarımız ortada… En temel görevimiz, onların varlıklarını korumak ve güvenle alım satım yapmalarını sağlayabilmek. Bu bilinçle ekosistemi büyütmek bizim görevimiz. Burada regülasyonlar çok önemli. Her ülkenin kendi iç dinamği var. Bu nedenle bizim kimseye bir tavsiyemiz yok. 2024 yılı için bizim Cumhurbaşkanlığımızın ve Hazine Bakanımız’ın açıklamaları da oldu. Bir an önce lisanslarımızı almak istiyoruz.

Oldukça geniş kapsamlı bir çerçeve var. Herkese örnek olabilecek özellikler var. Biz bu düzenlemelere hazırlanıyoruz. Lisanslı bir kuruluş olarak faaliyetlerimize devam etmek istiyoruz. Sektörde küresel çapta bir güven bunalımı da var. Regülasyonlarla bu sorun da ortadan kalkacaktır. Biz ön prova olarak ISO 27001 ve ISO 27701 sertifikalarını aldık. Veri güvenliği ve gizlilikle ilgili konularda uluslararası standartlara uyum noktasında hazır olduğumuzu tescillemiş olduk. Bizim için bir ön prova oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir