Binance Singapur CEO koltuğuna kritik isim!

Binance Singapur CEO

Binance Singapur CEO koltuğuna kritik isim!

ABONE OL 

Binance düzenlemelerle ilgili olumlu adımlar atmaya devam ediyor. Faaliyet gösterdiği ülkelerdeki ekonomi ve piyasa düzenleme alanında uzman kişileri kadrosuna katmaya devam eden Binance son olarak Binance Singapur CEO koltuğuna Richard Teng getirildi.

Binance Singapur CEO’su Belli Oldu

Binance, devletler tarafından düzenlenmek isteyen kripto para sektöründe yapıcı bir rol üstlenmek adına kritik hamleler yapıyor. Bu hamlelerine bir yenisini Binance Singapur CEO koltuğuna eski Singapur Menkul Kıymetler Borsası (SGX) eski baş düzenleyici görevlisi Richard Teng‘i getirerek yaptı.

Richard Teng yeni görevi hakkında şu açıklamayı yaptı:

”Yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayarak, en iyi uygulamalara bağlı kalarak ve düzenleyici standartlara uyarak ticari büyümemizi duyarlı ve sürdürülebilir bir şekilde ilerletmek için Binance Singapur’daki yetenekli ekiple çalışmayı dört gözle bekliyorum. Hızlı büyüyen bu endüstrinin anlaşılmasını geliştirmek ve sürdürülebilir büyümesini desteklemek için endüstri liderleri ve politika yapıcılarla yakın bir şekilde çalışmaya çalışıyoruz.”

Binance Singapur CEO koltuğuna kritik isim!

Binance Kimlik Doğrulamayı Zorunlu Hale Getirdi

Binance, devletler ve kurumlar tarafından yapılacak olan düzenlemelere ayak uydurmak ve faaliyetlerini yasalara uygun sürdürmek için düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kimlik doğrulaması olmayan kullanıcılara günlük çekim limiti 2 Bitcoin‘den 0.06 Bitcoin‘e indirilmişti.

Şimdi ise yeni üyelere kimlik doğrulama zorunluluğu açıkladı. getirildi. Bu düzenleme ile yeni üye olan kullanıcıların ”orta düzey” kimlik doğrulamalarını yapmaları gerekecek. İşte yapılan açıklama:

”Henüz ‘Orta Düzey KYC doğrulamasını’ tamamlamamış olan mevcut kullanıcıların hesap izinleri, para çekme, sipariş iptali, pozisyon kapatma ve geri ödeme ile sınırlı hizmetler ile geçici olarak ‘Yalnızca Para Çekme’ olarak değiştirilecek. Bu, şu andan itibaren 19 Ekim 2021 tarihine kadar kullanıcı deneyimindeki kesintiyi en aza indirmek için aşamalar halinde gerçekleştirilecek. Mevcut kullanıcılar daha fazla ayrıntı ile doğrudan bilgilendirilecek. Kullanıcılar Orta Düzey KYC doğrulamasını tamamladıktan sonra Binance ürünlerine ve hizmetlerine tam erişime devam edebilecekler.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir